Zavřít X :

Servis oken a dveří

DYNAL spol. s r.o., Vrchlického nám. 13, 270 34 Čistá, e-mail: info@servisokenadveri.cz


Servis oken a dveří

Hliníková okna dodáváme od firmy DYNAL

Mnohdy výhodnější alternativou k plastovým oknům se v poslední době stávají hliníková okna. Jedním z důvodů jsou jejich vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Firma DYNAL nabízí široký výběr hliníkových oken, které vám vyrobí, dodá i namontuje přesně dle vašich potřeb. Za příjemnou cenu s důrazem na kvalitu materiálů i provedení montážních prací.

Hliníková okna

Hliníková okna jsou vyráběna z profilů renomované švédské firmy SAPA RC. Nabízejí se okna v různých rozměrech a tvarech, různé typy zasklení dle domluvy zákazníka s našimi architekty. Okna jsou tepelně izolována a splňují nejpřísnější tepelně - izolační normy. Celý systém zaručuje spolehlivou ochranu před tepelnými a vzduchovými úniky.

Hliníková okna jsou vhodná pro zimní zahrady, prosklené fasády, střešní okna, ale také pro balkónové dveře, které nabízejí mnoho variant řešení včetně možnosti instalace dětské pojistky. Součástí našich dodávek oken je i kování, které je dodáváno přímo s hliníkovými profily.

Kontaktujte nás, zdarma poradíme
Rádi a ochotně vám poradíme, pošleme katalog a cenovou nabídku zdarma, stačí nás pouze kontaktovat. Na úspěšnou spolupráci se těší firma servis oken.

   

  

Servis oken a dveří - Czech Republic, e-mail: info@servisokenadveri.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies