Zavřít X :

Servis oken a dveří

DYNAL spol. s r.o., Vrchlického nám. 13, 270 34 Čistá, e-mail: info@servisokenadveri.cz


Servis oken a dveří

Na otázku proč servisovat okna?, Vám odpovídáme:

Každá věc, aby sloužila dlouho, potřebuje pravidelnou údržbu a servis. Navíc, pokud je to tak složitý výrobek, jako jsou okna a dveře.
Není to jen kus něčeho, co je zabudované ve zdi a potřebujeme to občas k vyvětrání.

Co požadujeme od výplní okenních otvorů: těsnost proti dešti a větru, dobrá tepelná izolace, funkce otevírání a zavírání, elegantní vzhled, snadná údržba a čištění. 

Aby Vám Vaše okna a dveře co nejdéle sloužily a plnily dlouhodobě svoje funkce, je potřeba se o ně pravidelně starat. Všechny otevírací prvky mají v sobě pohyblivé části, které umožňují větrání a otevírání. Tyto je zapotřebí minimálně 1x do roka promazat. Další věcí, která potřebuje údržbu, je těsnění, které stárne a je nutné jej oživit naolejováním, aby bylo stále "čerstvé" a pružné.

 Pravidelné seřízení a promazání funkčních dílů a těsnění je důležité pro správnou funkčnost a minimalizování tepelných ztrát.

Největší výhodou pravidelného servisu je prodloužení životnosti výrobku o jeho standardní záruku (např. záruka na okna byla 7 let, pravidelným servisem Vám prodloužíme životnost až na 25 let )

Ptáte se proč platit za servis oken, která jsou v záruce?

Pro příklad: okna můžete přirovnat k automobilu. Ten si také koupíte nový a musíte s ním jezdit na pravidelné servisní prohlídky po určitých ujetých kilometrech, aby Vám vydrželo co nejdéle.

K čemu je tedy záruka na okna?

Prodloužíme životnost profilů, skel a kování, výrobky Vám budou sloužit déle a nebudete se rozčilovat nad špatnou funkcí.

 

Pokud máte zájem o případnou radu či pomoc s Vašimi okny nebo vchodovými dveřmi kontaktujte nás.

Servis oken a dveří - Czech Republic, e-mail: info@servisokenadveri.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies